Oświetlenie LED boiska LKS Barycz Sułów

Udostępnij:

Najlepsze oświetlenie dla najlepszej drużyny 4 Ligi Dolnośląskiej.

Drużyna LKS Barycz Sułów zapewniła sobie w tym sezonie awans na szczyt tabeli, stając się Liderem 4 Ligi Dolnośląskiej. Działania sponsora strategicznego – firmy Tarczyński – wskazują na wysokie aspiracje klubu I chęć awansu do szczebla centralnego. Taka drużyna musi mieć najlepsze warunki do treningów.

Oświetlenie boiska stało się więc jednym z priorytetów. My pomogliśmy w tym przedsięwzięciu stosując nasze projektory LED uzyskując spektakularny efekt.

wyzwania:

FAKTY:

KLIENT:
LKS BARYCZ SUŁÓW

OBIEKT:
BOISKO SPORTOWE

ROK REALIZACJI: 2023

ZASTOSOWANE PRODUKTY:

ROZWIĄZANIE:

Zastosowanie oświetlenia LED dla boiska pozwoliło, nie tylko na oszczędności eksploatacyjne, ale też na elastyczny dobór parametrów oświetleniowych i zbliżenie się z efektem do naturalnych/dziennych warunków, zarówno jeśli chodzi o natężenie, jak i barwę światła.

Na boisku zastosowaliśmy 6 masztów po 16 m, gdzie na dedykowanych głowicach zostały umieszczone lampy z serii em-PROJEKTOR SPORT PRO 405W. Całkowita moc zastosowanych rozwiązań wynosi 36 kW.

Uzyskane natężenie oświetlenia powyżej 500 lx oraz równomierność na poziomie większym od 0,7 Uo czyni obiekt bardzo atrakcyjnym nawet dla rozgrywek na szczeblu krajowym.

KORZYŚCI:

Pozostańmy w kontakcie

Więcej artykułów