oświetlenie biurowe i budynków użyteczności publicznej

Dzięki właściwemu oświetleniu biurowemu zadbasz o dobre samopoczucie swoich pracowników. Nasze nowoczesne oświetlenie LED zapewni odpowiednią jakość światła, które poprawi ich koncentrację, nie spowoduje nadmiernego zmęczenia i będzie mieć wpływ na wydajność pracy.

Równocześnie zaoszczędzisz nawet do 80% energii! Przeprowadź z nami audyt energetyczny oświetlenia.

Z myślą o oświetleniu biurowym budujemy panele sufitowe z serii em-BIURO PANEL PRO o skuteczności świetlnej na poziomie światowym – do 170-180 lm/W.

Dużą wydajność i bardzo naturalny efekt świecenia uzyskujemy dzięki stosowaniu technologii  ’backlighting’ – czyli świeceniu diodami LED rozmieszczonymi na całej powierzchni panelu, a nie jak w przypadku ’edgelighting’ – tylko na krawędzi.

oświetlenie biurowe w technologii ’backlighting' firmy Micoled

 MICOLED oferuje w standardzie panele o temperaturze barwowej 4000 K – to światło neutralne białe, korzystne do czytania i nauki. Możliwa jest jednak zmiana na chłodniejsze, które wzmaga koncentrację i pobudza do działania, a nawet wdrożenie systemu sterowania temperaturą barwową, żeby uzyskać pożądane efekty psychofizyczne pracowników. Chłodne światło pobudzi rano czy po lunchu, ale w pozostałych porach dnia efektywniejsze będzie to o niższej temperaturze barwowej.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

micoled led oświetlenie biurowe

Zastosowanie:

  • Biura i korytarze
  • Sklepy i inne lokale komercyjne
  • Szpitale, urzędy, budynki użyteczności publicznej
micoled oświetlenie biurowe downlight

Zastosowanie:

  • Oświetlenie biur, sklepów, mieszkań
  • Oświetlenie szkół, szpitali i innych budynków uzyteczności publicznej