technologia led | polska innowacyjność

Czym nasza technologia LED wyróżnia się od technologii innych firm produkujących oświetlenie ledowe?

Nasz pomysł zrodził się we Wrocławiu. Od początku naszej działalności innowacyjne oświetlenie Micoled jest projektowane i powstaje w 100 procentach w Polsce.

 Dzięki temu, że nasze komponenty pochodzą od polskich dostawców,  mamy pełną kontrolę nad jakością naszych produktów. Korzyści z tego płynących jest więcej, ponieważ optymalizujemy nasz łańcuch dostaw i nasze produkty trafiają do Klientów szybciej. Możemy także zaoferować 10-letni okres gwarancji i – co najważniejsze – kapitał zostaje w kraju.

Przy projektowaniu lamp LED postawiliśmy na prostotę, funkcjonalność i oszczędność, a naszą produkcję opieramy na dwóch głównych filarach:

Doświadczenie

Nasze lampy powstały dzięki wieloletniemu doświadczeniu Andrzeja Dziagacza – wybitnego inżyniera w projektowaniu systemów automatyki i energoelektroniki, w tym zaawansowanych systemów świetlnych, które wykorzystują transmisję danych po sieci energetycznej w celu kontroli pracy wysokoprężnych źródeł sodowych i metahalogenowych.

technologia led micoled doświadczenie
technologia led micoled jakość

Jakość

Do produkcji lamp wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz najnowszej generacji diody LED, co wraz z ciągłą optymalizacją kształtu opraw przekłada się nie tylko na wysoką jakość produktów, ale również na coraz większe oszczędności dla użytkownika.

Każdy typ wyprodukowanej przez nas lampy ma specyficzne właściwości, które na polskim rynku oświetlenia są unikalne.

 

Nasze autorskie rozwiązania, np. projektowane i produkowane przez nas zasilacze, spełniają wszystkie wymagania dotyczące efektywności działania.

W zasilacze elektro-magnetyczne wyposażamy oprawy LED przemysłowe np. lampy uliczne, lampy halowe typu „high bay” czy naświetlacze. To rozwiązanie zapewnia im wysoką odporność na przepięcia i zakłócenia w sieci, a co najbardziej istotne – wykorzystywana przez nas technologia nie generuje biernej mocy pojemnościowej, której występowanie naraża dostawców i odbiorców energii na duże straty.