piszą o nas

Jako jeden z liderów w dziedzinie nowoczesnych technologii oświetleniowych, MICOLED zawsze stara się promować swoje innowacyjne rozwiązania oraz dzielić się naszym doświadczeniem i osiągnięciami z szerokim gronem odbiorców.

Zapraszamy Cię do zapoznania się z poniższymi artykułami, które przedstawiają różne aspekty naszej działalności oraz nasze wpływowe projekty.

Będziemy kontynuować udostępnianie kolejnych publikacji na różnych portalach internetowych, abyś mógł być na bieżąco z naszymi najnowszymi osiągnięciami.

25 Listopada 2020

Wrocławianie stawiają na nowoczesne oświetlenie

Wrocławski portal www.wroclaw.pl opublikował w 2020 roku wywiad z właścicielami naszej firmy Micoled, wystawiając nam całkiem pochlebną laurkę. Zauważono nasze innowacyjne rozwiązania, elastyczność w podejściu do poszczególnych projektów oraz spory dorobek zrealizowanych projektów oświetlenia różnego typu obiektów i terenów.

Do opisanych w artykule realizacji doszła nam jeszcze prestiżowa lokalizacja naszego wrocławskiego lotniska, gdzie oświetliliśmy terminal oraz płytę postojową dla samolotów.

Przeczytaj, co o naszej firmie napisał Jarek Ratajczak w dziale Przedsiębiorczy Wrocław.

29 stycznia 2016

Lampy MICOLED z oferty firmy LŁ – oświetlenie nieruchomości i jej otoczenia

Opiniotwórczy portal Budujemy Dom wydawca popularnego czasopisma na temat budowy domu opublikował w 2016 roku w dziale nowości artykuł naszego dystrybutora na temat lamp Micoled do zastosowań biurowych oraz ulicznych. Zwraca on uwagę na ich niezawodność, jakość wykonania i odporność na różne warunki.