Specjalizacja

Wrocławska firma MICOLED produkuje energooszczędne, przyjazne środowisku lampy LED przystosowane do montażu na zewnątrz jak i wewnątrz obiektów. Są to lampy o mocach od 18W do 235W przeznaczone zarówno dla odbiorcy instytucjonalnego, posiadającego niezbędne służby eksploatacyjne, jak i dla odbiorcy niezajmującego się profesjonalną eksploatacją oświetlenia.

 

 

 

 

 

 

Doświadczenie

Lampy powstały dzięki wieloletnim doświadczeniom w projektowaniu różnych systemów automatyki i energoelektroniki, w tym zaawansowanych systemów świetlnych wykorzystujących transmisję danych po sieci energetycznej w celu kontroli pracy wysokoprężnych źródeł sodowych i metahalogenowych.

 

 

 

 

 

 

 

Jakość

Do produkcji lamp wykorzystujemy najwyższej jakości materiały oraz najnowszej generacji diody LED, co wraz z ciągłą optymalizacją kształtu opraw przekłada się nie tylko na  wysoką jakość produktów, ale również na coraz większe oszczędności dla użytkownika.

 

 

 

 

 

 

 

 

Dobre bo polskie

Przy projektowaniu lamp LED postawiliśmy na prostotę, funkcjonalność i oszczędność. Nasze produkty są efektem doświadczenia i pomysłu polskich inżynierów oraz w całości powstają w Polsce, w dużej części z polskich komponentów. Zapewnia to łatwą dostępność dla służb eksploatacyjnych i  krótki czas dostawy.

 

 

 

 

 

 


 

Ulice i tereny użyteczności publicznej

Biura i pomieszczenia użyteczności publicznej

MICOLED SP. Z O.O.
ul. Duńska 13
54-427 WROCŁAW
KRS: 0000499036
przez Sąd Rejonowy dla Wrocławia - Fabrycznej we Wrocławiu
VI Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego

NIP: 8943050889
REGON:
022327801 

KONTO BANKOWE: Alior Bank 04 2490 0005 0000 4530 8839 6983